Biz Kimiz

 

Çorbada biraz da bizim tuzumuz olsun istedik. İlk kaşıkta bile tadımızı belli ettik. Buharı bile bizi yansıttı. Farklı tadı arayanlardan değil, farklı tadı yaratanlardan olduk. Kabı çanağı bir tarafa bırakıp çorbada olmaktan zevk aldık.

Bu lezzetin etkisini, bir çok mutlu yüzde gördük. Bu yüzlerden biri de siz olun istiyoruz.

 

Aklınızda Soru Kalmasın

Biz markalara inanırız, onların güçlerine, değerlerine, tüketicinin hayatında sürekli artan önemlerine... Marka;şirket bütçesine iyi halli bir kayıttan öte,herhangi bir şirketin sahip olabileceği en değerli malvarlığıdır.

Misyonumuz, ticari potansiyellerini konuşturmak ve pazardan büyük pay almak isteyen ürün ve markalara, satınalınabilirliği kolaylaştıracak ve artıracak proje ve ürün yaratmaktır. Üstlendiğimiz bu misyonu, tek varlık amacı değişen tüketici ihtiyaçlarını ve pazar taleplerini karşılama konusunda, müşterilerimize destek vermek ve yol göstermek olan farklı fikirler ve üretim gücümüzle gerçekleştiririz.

Vizyonumuz "Meydan okuyan markaların" çalışmayı arzu ettikleri reklam firması olmak. Biz bir markanın yada ürünün geniş kitlelere tanıtılma isteği ve o ürünün sürümünü sağlama devresinde işe yararız. Bu bazen tasarladığımız logo, ışıklı tabela yada bilboard tasarımı ile olabildiği gibi bazen üzerine gecelerce düşündüğümüz, tartıştığımız bir tanıtım projesi ile gerçekleşir.

 

Bi Fikrim Var...

Grafik tasarım işlerinin her öğesi, ürünü oluşturan bütünün bir parçasıdır. Tasarımın içindeki öğenin etkili olup olmadığına, bütüne olan uyumu ve bütünle olan ilişkisine göre karar verilir. Temeli doğru olarak kavramak başarılı bir grafik tasarım için en önemli kurallardan biridir. Grafik tasarımında bir kuralı kavramanın en iyi yolu, onu gerçekten hayattan bir uygulama içinde görmektir.

Kreatif tasarım adeta altın çağını yaşıyor. Toplum görsel olarak zenginleştikçe ve teknolojik gelişmeler görsel dünyanın sınırlarını genişlettikçe imkanlarda daha önce hiç olmadığı kadar genişliyor. Her biri grafik tasarımcının yeteneğiyle ilgimizi çekmeye çalışan, iyi hedeflenmiş ürünler ve servislerle çevrelendiğimiz, medya yönünden zengin bir çağda yaşıyoruz. Reklam panolarından şampuan şişelerine, dergilerden televizyona ve internete kadar tasarımcıların hem baskı hemde elektronik formatıyla karşı karşıya geliyoruz.

 

İlkelerimiz

Kamera Reklam , hizmet verdiği kurum ve firmaların, görsel ve kurumsal kimliklerini oluşturur, hedef kitleye ulaşmada uygulanacak adımları belirler, gerekli çözümleri üretir ve müşterileri adına uygular. İşlerinde hazır ve uygulanmış fikirlere yer vermez yaratıcılığı ön planda tutar.

Geniş hizmet yelpazesi ile müşterilerinin tanıtımı ile ilgili tüm isteklerine cevap verebilir, müşteri ilişkilerinde iyi hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği yaratma amacı güder. İş teslimi ve bitirmede verdiği sürenin dışına çıkmaz, müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutar.

Kısaca Kamera Reklam sizin için çalışır, sizin için üretir, sizin için uygular.

Avantaj Sağlayan Çözümler

Başarılı işlere imza atmak için oldukça titiz ve araştırmacı bir şekilde, ciddi vakit ayırarak çalışmamız gerektiğinin farkındayız.

ÜST